+ 90 212 272 5082      kartonpap@kartonpap.com TR   |    ENG
 
ANA SAYFA   |   HAKKIMIZDA   |   ÜRÜNLER   |   PAYLAŞILAN BİLGİLER   |   LİNKLER   |   İLETİŞİM
Hakkımızda

Şirketimiz Avrupa’nın önde gelen karton üreticilerinden RDM grubunun Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

RDM üretim kapasitesi açısından İtalya’nın lider ve Avrupa’nın en büyük ikinci karton üreticisidir. İtalya’da, Fransa’da ve Almanya’da olmak üzere çeşitli fabrikalarda kuşeli krome karton, Bristol karton ve gri mukavva üretimleri bulunmaktadır.

Üretimin % 85’i geri dönüştürülmüş kağıttan üretilen kartonlardır. Ürünlerimiz gıda ambalajı başta olmak üzere, ilaç, elektronik eşya, cam, temizlik malzemeleri gibi ürünlerin ambalajında kullanılmaktadır.

RDM grubunun ana ortağı Kanadalı Cascades grubudur. Cascades temizlik kağıdı ve oluklu kağıtları üretimi yanı sıra oluklu mukavva ambalaj üretimi yapmaktadır. Bununla birlikte, Cascades firması Kanada’nın önde gelen hurda kağıt toplayıcılarından birisidir.

Şirketimiz karton ambalaj sektörüne yönelik çalışmalarına ilave olarak oluklu mukavva sektöründeki gelişmeleri yakinen takip etmektedir. Son yıllarda yüksek kalite flekso baskı kullanımının artması ile birlikte RDM tarafından geliştirilen düşük gramajlı ürünler oluklu sektörünün hizmetine sunulmuştur.

Şirketimiz Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD) fahri üyesidir.

Fabrika Lokasyonları© Copyright 2017 Kartonpap Dis Ticaret ve Pazarlama Limited Sirketi

  + 90 212 272 5082     kartonpap@kartonpap.com