+ 90 212 272 5082      kartonpap@kartonpap.com TR   |    ENG
 
 
ANA SAYFA   |   HAKKIMIZDA   |   ÜRÜNLER   |   PAYLAŞILAN BİLGİLER   |   LİNKLER   |   İLETİŞİM
Hakkımızda

Şirketimiz Avrupa’nın önde gelen karton üreticilerinden RDM grubunun Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

RDM üretim kapasitesi açısından İtalya’nın lider ve Avrupa’nın en büyük ikinci karton üreticisidir. İtalya, İspanya, Fransa ve Almanya’da olmak üzere çeşitli fabrikalarda kuşeli krome karton ve gri mukavva üretimleri bulunmaktadır.

Üretimin tamamı geri dönüştürülmüş kağıttan üretilen kartonlardır. Ürünlerimiz gıda ambalajı başta olmak üzere, ilaç, elektronik eşya, cam, temizlik malzemeleri gibi ürünlerin ambalajında kullanılmaktadır.

Şirketimiz karton ambalaj sektörüne yönelik çalışmalarına ilave olarak oluklu mukavva sektöründeki gelişmeleri yakinen takip etmektedir. Son yıllarda yüksek kalite flekso baskı kullanımının artması ile birlikte RDM tarafından geliştirilen düşük gramajlı ürünler oluklu sektörünün hizmetine sunulmuştur.

RDM grubunun mümessilliği yanı sıra Fransa’nın önde gelen Bristol karton üreticisi La RochetteCartonboard firmasının da temsilciliğini yapmaktayız. 1873 yılında kurulmuş bulunan 150.000 ton/yıl kapasiteye sahip La RochetteCartonboard firması GC 2 kalite başta olmak üzere çeşitli Bristol karton üretimi yapmaktadır.

Şirketimiz Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD) fahri üyesidir.

© Copyright 2017 Kartonpap Dis Ticaret ve Pazarlama Limited Sirketi

  + 90 212 272 5082     kartonpap@kartonpap.com